Купувате ли скинове и какъв си купихте последно?

Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive
Аватар
TaF
Основател
Основател
Nickname: TaF
Обратна връзка:

Купувате ли скинове и какъв си купихте последно?

Мнение от TaF »

Аз лично не съм си купувал до сега нито един скин, но съм се двоумял дали да не си купя някой друг ключ за сандъчетата :)
Изображение

Аватар
Avexcas
Потребител
Потребител

Re: Купувате ли скинове и какъв си купихте последно?

Мнение от Avexcas »

Ключoвете самo за трейд, oсвен акo не си падаш пo казинoтo и не желаеш да oтвoриш някoй нoж.
Иначе пo темата - имал съм скинoве за пo стoйнoст 400 еврo. Пoследният ми нoж беше m9 black laminate ww (цъках десет дена с негo и гo разкарах :-D ). Акo не бъркам преди тoва kara doppler fn. Пoследният скин, кoйтo съм закупувал беше flip doppler (катo платих oкoлo 120 дoлъра), а oт там нататък трейдoве и залoзи, хаха. Бях гo дoкарал пo еднo време дo ssg blood in the water, gut doppler mw, kara doppler, awp graphite (макар да исках lightning strike-a), ak47 vulcan, m4a1s icarus fell (ама исках hot rod-a) и други евтини скинoве (пoд десет дoлъра).
Катo цялo не виждам нищo лoшo в закупуванетo на скинoве, защoтo реалнo тoва си е инвестиция. Шансoвете да загубиш пари oт скина са дoста малки, кактo и да спечелиш. Прoстo инвестираш в нещo, с кoетo играеш и винаги мoжеш да cashout-неш. Стрoгo препoръчвам странични маркети катo opskins, bitskins и т.н. за закупуванетo на скинoве, а не самия steam market, къдетo са пo-скъпи нещата.

Аватар
batman
Глобал админ
Глобал админ
Nickname: batman

Re: Купувате ли скинове и какъв си купихте последно?

Мнение от batman »

Аз лично съм си купувал едно време, когато csgo lounge беше още активен и можеше да залагаш скинове. Тогава какви печалби съм имал :D като цяло ми липсва това време и old school цс-а. В днешно време игрите са пълни с твърде много хакери, хора които не знаят смисъла понеже не са играли преди 15-20 години.
Иначе инвентара ми изглежда така

Изображение

Публикувай отговор