F2P или Prime?

Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive
Аватар
TaF
Основател
Основател
Nickname: TaF
Обратна връзка:

F2P или Prime?

Мнение от TaF »

С каква верся на GO играте Free 2 Play или имате закупен Prime Status?

Аз си закупих играта преди да стане F2P и съм с Prime Status :-D
Изображение

Аватар
batman
Глобал админ
Глобал админ
Nickname: batman

Re: F2P или Prime?

Мнение от batman »

По същия начин съм и аз. Имам играта от както си е излезнала и си имам прайм. Ако трябва да съм честен, преди не виждах много разлика между прайм и обикновения matchmaking, но след като играта стана безплатна ако нямаш прайм имам чувството, че е гарантиран хакер в играта ти.

Аватар
Avexcas
Потребител
Потребител

Re: F2P или Prime?

Мнение от Avexcas »

batman написа:
Нед Фев 09, 2020 3:07 pm
По същия начин съм и аз. Имам играта от както си е излезнала и си имам прайм. Ако трябва да съм честен, преди не виждах много разлика между прайм и обикновения matchmaking, но след като играта стана безплатна ако нямаш прайм имам чувството, че е гарантиран хакер в играта ти.
Тo и с прайм е гарантиран. Пoне над DMG... oкoлo SMFC/LEM и Global пoчти винаги има, нo не са тoлкoва видни. Известни неща са psilent (aimbot), Chams, radar hack и т.н. Пичoвета с chams btw са невъзмoни за хващане, защoтo тoва прoстo е различен skin model на играча. В интерес на истината е наистина удoбнo и гo казвам oт личен oпит. Същo мнoгo пичoве играят с spray control-oве, тъй че в реалнoст matchmaking-а е нещo страшнo. В интерес на истината, малкo играят с Wallhack в тия рангoве, защoтo мнoгo леснo си прoличава. Иначе тия 3 one deag-a на mid, къдетo се бият всеки път през 3 врътки са silent aimbot.
Пo темата - prime, разбира се (и на 3те прoфила). Акo питате мен, купувайте faceit premium или eseа и се наслаждавайте на истински умения.

Публикувай отговор