Предложения за Classic

Заключено
Аватар
End Of Life
VIP
VIP
Обратна връзка:

Предложения за Classic

Мнение от End Of Life »

1. Да се добави плъгин който скрива /me, поради причината, че има доста хора като мен, които го ползват като тик и пречи на играта, по някой път изписва "stop flood".

2. Задължително някой мапове трябва да се махнат, вчера бях свидетел как от 20 човека, остават 8 заради даден мап "cs_italy", определено трябва да се намалят малко картите да останат по играните, ако се приеме това предложение ще изредя мапове.

3. Не е лошо да се добави някакъв безплатен вип за момичетата, винаги е по приятно с женско присъствие, а как по-лесно да ги задържим от този метод.

За сега е това от мен, скоро нови предложения!
НА ХУБАВИТЕ ЖЕНИ ЦЕНИТЕЛ!!!

Geshev
Сървър админ
Сървър админ
Nickname: Nikolay Geshev

Re: Предложения за Classic

Мнение от Geshev »

1. Трябва да се добавят още мапове cs_train, cs_office, cs_houses, de_snipe_it5, cs_millitia Много хора си ги обичат и няма сървъри в които да се играят, ако видим ,че хора напускат заради определена карта,ще ги попитаме и сменим за да ги задържим в игра.

2. Съгласен съм с End of life, че /me трябва да се премахне задължително, почти всеки го пише постоянно докато е жив.

Аватар
TaF
Основател
Основател
Nickname: TaF
Обратна връзка:

Мнение от TaF »

1. За /me командата ще погледна някакъв плъгин, в момента има добавен такъв, но незнайно защо спира команди като /cm /rs и прочие но, тези за stats-а остават видими в чата.

2. За cs_italy не знам какъв е проблема. Картата е в top5 на най-играните карти в сървъра според gametracker-а, ако има недоволни има си /rtv за играчите и gal_startvote за админите винаги може да се смени map-а.

3. FreeVIP за момичетата само... няма ли да ни обвинят в сексизъм? Шегувам се, според мен такава опция е напълно излишна.
Изображение

miircho
Сървър админ
Сървър админ
Nickname: miircho

Мнение от miircho »

Italy им е тотална мечта на половината за лесни фрагове. Не трябва да се махат карти, но ще е хубаво да се променят някои неща:
1. de_train е абсолютно задължително да се добави за подобен тип сървър. Други карти, които ми е направило впечатление, че са удачен избор са de_cpl_mill32 и de_cpl_strike32. Всички останали са просто постоянно бозене, а и за всичкото време не съм ги виждал да се играят някъде по сървърите.
2. Плъгинът с вота да се промени - да се ограничи избора на карти и да се премахват от избор последно играните.
Пример - играе се cs_italy, сменят на dust2 и накрая има избор за cs_italy, която се избира и се играе отново. Това е абсолютно ненужно, а и ще има разнообразие от играните карти, които да се сменят.
3. Да се сложи плъгин за убийство на загубилия отбор след края на рунда. Твърде много чакалят и въобще не се мъчат да правят нещо.
4. Плъгинът, който променя цвета на написаното от админа е ненужен. В момента сте спрели командата "/admin" и с оцветяването просто се губи смисъла от липсата на командата.
5. Да се вдигне времето за кикване на спектаторите или въобще това да се премахне. Когато сървърът не е толкова пълен, спектаторите пълнят място, което допълнително повишава видимо играчите в сървъра. Ако заемат слот и сървърът е пълен, не е пречка да се премахват от админите.

Точки 2 и 3 са може би задължителни да се променят и ще допринесат много за сървъра.
П.С. Не е по темата, но ограничете в Dust2 като се умре да се гледат играчите и от двата отбора.
П.С.2 Забравих да допълня - плъгин за /servers във всички сървъри ще е от голяма полза също.

Аватар
End Of Life
VIP
VIP
Обратна връзка:

Мнение от End Of Life »

Точка 3 според мен - ще гони играчите, нормално е както в повечето сървъри да се бози и се чакали, може би просто трябва ние админите да се заемем по сериозно с чакаленето и да предупреждаваме /slap, slay и ако трябва kick/ дали няма да е по-удачно?

Може да се премахне кик-а на афк-тата или просто да ги фърля спектатори, не знам...

Задължително добавяне на de_train!

Дали и дигането на времето на мап в момента е (20 мин), дали няма да е добре да се дигне на "30/40", тукмо заиграеш 1 карта и тя се смени?

miircho
Сървър админ
Сървър админ
Nickname: miircho

Мнение от miircho »

Админите не са пъдари и поне за мен освен kick и ban не трябва да използват нищо друго. Плъгинът е нужен, за да има динамика на играта. Не е нужно да се стрелят от двата края на мапа в продължение на две минути и всички да чакат.
AFK-то дразни всички, а и играчът може да влезе отново след като бъде кикнат.
Нормално карта е с не по-дълго време от 25-30 минути. В случая по-малкото време дава възможност за повече разнообразие в картите.

Аватар
TaF
Основател
Основател
Обратна връзка:

Мнение от TaF »

1. За добавяне на карти си има специална тема в раздела на сървъра, може всеки да предлага карти там.
2. Плъгинът изключва само последната играна карта, няма как това да се промени. В листа с картите вече ще излизат по 8 карти.
3. Slay Losers, гони хората вместо да помага на gameplay-я. Тук съм съгласен със End, че тук идва ролята на админите /slay, /slap, /kick
4. Команда за спиране на префикса и цвета е /cm, не /admin
5. Времето за afk е минута и половина за spec е две минути. Достатъчно да пуснеш една вода примерно, ако те няма повече време значи не играеш. Не мисля това да се променя, spec играчите не носят добра слава на сървърите.

Относно /servers не е добавена, защото вече не функционира при steam потребители.
Изображение

Аватар
End Of Life
VIP
VIP
Обратна връзка:

Мнение от End Of Life »

Светлия преди да заключиш темата напиши какво си променил от нещата изредени тук, най-вече погледни да оправиш "/me", за да добиеме представа какво ново ще има.

Аватар
VLADI 1914
Администратор
Администратор
Nickname: VLADI 1914
Обратна връзка:

Мнение от VLADI 1914 »

За момичетата безплатен вип ще има ! Светльо няма никой да ни обвини в сексизъм не се притеснявай :-D Единствено не съм съгласен да има вип за хомосексуалистите (защото тогава ще ни обвинят в други работи ) ! Отностно Италито не е кой знае каква драма и може да си остане защото си е класика в жанр от едното време още ! Таа момичета ако TaF се дърпа за вип ми пишете на мен на скайп vladiiiii89 . Приятна игра в сървърите и не забравяйте да си стоите в къщи и да посещавате нашите сървъри естествено :-D

Аватар
TaF
Основател
Основател
Обратна връзка:

Мнение от TaF »

1. Карти може да предлагате тук, de_train е добавена
2. Всички команди с "/" няма да излизат в чата.
3. Добавени е VIP и скин за дамите, админите също са нови скинове.

Заключвам темата. :lock:
Изображение

Заключено