Кандидатура за Модератор - Tihomir Petkow

Заключено
Аватар
Tihomir Petkow
Потребител
Потребител
Nickname: Tihomir Petkow

Кандидатура за Модератор - Tihomir Petkow

Мнение от Tihomir Petkow »

1. Име: Казвам се Тихомир Петков
2. Години: На 19 години съм
3. Защо искате да сте модератор тук: Искам да съм модератор защото, искам да помагам за развиванието на веригата като цяло. Ще следя форума за разни нарушатели, спамери и хора, който не са запознати с правилата! Ще въвеждам ред в форума и ще държа винаги да е в изрядно положение от-до.
4. Къде сте били модератор преди: като по-малък помня че съм бил модератор във доста вериги но съм ги забравил напълно, но знам длъжностите, но съм бил администратор/собственик във мои собствени вериги и скоро ще отварям отново нови врати, както и да е затова... И може да ви помогна с по-добри extension-и
5. По колко време ще отделяте за форума ни: Ще влизам винаги след като се прибирам от работа и ще го наблюдавам винаги
6. Skype/Discord за връзка: Скайп, live:tixomir_5

Аватар
TaF
Основател
Основател
Nickname: TaF
Обратна връзка:

Re: Кандидатура за Модератор - Tihomir Petkow

Мнение от TaF »

Tihomir Petkow написа:
Нед Фев 02, 2020 8:42 am
4. Къде сте били модератор преди: като по-малък помня че съм бил модератор във доста вериги но съм ги забравил напълно, но знам длъжностите, но съм бил администратор/собственик във мои собствени вериги и скоро ще отварям отново нови врати, както и да е затова... И може да ви помогна с по-добри extension-и
Айде бе! На колко си бил, че си ги забравил напълно? Твоите собствени вериги всеки, който е посещавал AMXX-BG знае как отваряха и затваряха през ден. Относно екстеншъните, какви са тези по-добри екстеншъни, че ние не ги знаем, а ти който до онзи ден търсеше "сериозен човек - phpBB разбирач" ги знаеш?

Един съвет, не отваряй отново врати, защото с безплатен хост, домейн и с copy/paste от други проекти работата не става!

Ето няколко скрийншота и за колегите:
Търся сериозен човек - phpBB разбирач » 23 ное 2019, 19:23 » в Архив
Набирам екип за CS-UK » 15 дек 2019, 15:49 » в Архив
Търся човек, за отваряне на верига » 19 дек 2019, 15:14 » в Архив
Търся човек за да ми помогне с мои проект » 21 дек 2019, 18:59 » в Архив

Отхвърлен!
Изображение

Заключено